Με τους αγώνες της 21ης αγωνιστικής συνεχίζεται η δράση της Super League 2 με την ΚΕΔ/ΕΠΟ να δημοσιοποιεί τους ορισμούς των διαιτητών για τις αναμετρήσεις, όπου η ΑΕΛ θα φιλοξενήσει στο στάδιο Αλκαζάρ την Κυριακή 23 Απριλίου στις 14.45 τον Αλμωπό Αριδαίας.
Ο Αριστείδης Αλιάγας του Συνδέσμου Δυτικής Αττικής, θα «σφυρίξει» την αναμέτρηση με βοηθούς τους Νίκο Μανούρα (Δυτικής Αττικής) και Λευτέρη Βογιατζή (Καρδίτσας).
Αναλυτικά οι διαιτητές της 21ης αγωνιστικής:
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 22 Απριλίου
Βέροια – ΠΟΤ Ηρακλής (13:45/ΕΡΤ3)
Διαιτητής: Δημητριάδης (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Κολλιακος, Ζήρδας (Αθηνών)
Ηρακλής Λάρισας – ΠΑΟΚ Β (14:45)
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Νάστος (Πρέβεζας/Λευκάδας), Μάνεσης (Τρικάλων)
Κυριακή 23 Απριλίου
ΑΕΛ – Αλμωπός Αριδαίας (14:45)
Διαιτητής: Αλιάγας (Δυτικής Αττικής)
Βοηθοί: Μανούρας (Δυτικής Αττικής), Βογιατζής (Καρδίτσας)
Διαγόρας – Νίκη Βόλου (14:45)
Διαιτητής: Ρούτσης (Κορίνθου)
Βοηθοί: Μποζατζίδης, Νταβέλας (Μακεδονίας)
Απόλλων Πόντου – Θεσπρωτός (14:45)
Διαιτητής: Τομαράς (Θράκης)
Βοηθοί: Τσακίρης (Δράμας), Αναστασιάδης (Σερρών)
Δευτέρα 24 Απριλίου
Μακεδονικός – Πανσερραϊκός (15:15/ΕΡΤ3)
Διαιτητής: Βλάχος (Ανατολικής Αττικής)
Βοηθοί: Κολλιακός, Μητροφάνης (Αθηνών)
Ρεπό: Παναθηναϊκός Β
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Παρασκευή 21 Απριλίου
Αιγάλεω – Παναχαϊκή (15:15/ΕΡΤ3)
Διαιτητής: Κακουλίδης (Θράκης)
Βοηθοί: Βιτσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής), Ψύλλος (Λέσβου)
ΠΑΟ Ρουφ – Ολυμπιακός Β (14:45)
Διαιτητής: Γιαννούκας (Δωδεκανήσου)
Βοηθοί: Δέτση, Κοττορός (Δωδεκανήσου)
Σάββατο 22 Απριλίου
Προοδευτική – ΑΕΚ Β (14:45)
Διαιτητής: Κοκκορης (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Πάγκαλος (Λασίθιου), Τριαντάφυλλος Κορίνθου)
Κυριακή 23 Απριλίου
Απόλλων Σμύρνης – Επισκοπή (14:45)
Διαιτητής: Στάμος (Ηλείας)
Βοηθοί: Καλαμπόκης ((Αιτ/νιας), Παύλος (Δυτικής Αττικής)
Δευτέρα 24 Απριλίου
ΟΦ Ιεράπετρας – Κηφισιά (15:00)
Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Παγουρτζής (Πειραιώς), Χριστοδούλου (Ημαθίας)
Ηλιούπολη – Χανιά (16:00)
Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)
Βοηθοί: Σακάλογλου (Καβάλας), Καρασαββαϊδης (Καβάλας)
Ρεπό: Καλαμάτα