Λίγο μετά τις 14.30 ολοκληρώθηκε το ΔΣ της Super League 2 και όπως ορίστηκε, ημερομηνία έναρξης του νέου πρωταθλήματος θα είναι το Σαββατοκύριακο 15-16 Οκτωβρίου. Ο Λεωνίδας Λεουτσάκος ευχήθηκε καλή επιτυχία και ένα ανταγωνιστικό πρωτάθλημα.
Στον Α’ όμιλο υπάρχει ομάδα Α’ (η 4η που θα προβιβαστεί από τη Γ’ Εθνική) με την οποία θα έρθει αντιμέτωπη η ΑΕΛ στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος στο Αλκαζάρ, ενώ ο Απόλλων Λάρισας ξεκινάει εκτός έδρας κόντρα στον Παναθηναϊκό Β’ . Στον Β’ όμιλο η Καλλιθέα μετέχει ως Athens Kallithea FC.
Κλειδαρίθμους πήραν ΑΕΛ και Απόλλων Λάρισας, Μακεδονικός και ΠΑΟΚ Β και Αναγέννηση Καρδίτσας.
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ Α’ ΟΜΙΛΟΥ
1η αγωνιστική
Απόλλων Πόντου-ΑΟ Ξάνθη
ΑΕΛ-Ομάδα Α’
ΝΠΣ Βέροια-ΠΑΟΚ Β’
Μακεδονικός-Νίκη Βόλου
Παναθηναϊκός Β’-Απόλλων Λάρισας
Πανσερραϊκός-Θεσπρωτός
ΠΟΤ Ηρακλής-Αλμωπός Αριδαίας
Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας
2η αγωνιστική
ΑΟ Ξάνθη-Αναγέννηση Καρδίτσας
Ομάδα Α’-Απόλλων Πόντου
ΠΑΟΚ Β’-ΑΕΛ
Νίκη Βόλου-ΝΠΣ Βέροια
Απόλλων Λάρισας-Μακεδονικός
Θεσπρωτός-Παναθηναϊκός Β’
Αλμωπός Αριδαίας-Πανσερραϊκός
Ρεπό: ΠΟΤ Ηρακλής
3η αγωνιστική
Αναγέννηση Καρδίτσας-Ομάδα Α’
Απόλλων Πόντου-ΠΑΟΚ Β’
ΑΕΛ-Νίκη Βόλου
ΝΠΣ Βέροια-Απόλλων Λάρισας
Μακεδονικός-Θεσπρωτός
Παναθηναϊκός Β’-Αλμωπός Αριδαίας
Πανσερραϊκός-ΠΟΤ Ηρακλής
Ρεπό: ΑΟ Ξάνθη
4η αγωνιστική
ΠΑΟΚ Β’-Αναγέννηση Καρδίτσας
Ομάδα Α’-ΑΟ Ξάνθη
ΠΟΤ Ηρακλής-Παναθηναϊκός Β’
Αλμωπός Αριδαίας-Μακεδονικός
Θεσπρωτός-ΝΠΣ Βέροια
Απόλλων Λάρισας–ΑΕΛ
Νίκη Βόλου-Απόλλων Πόντου
Ρεπό: Πανσερραϊκός
5η αγωνιστική
Αναγέννηση Καρδίτσας-Νίκη Βόλου
Απόλλων Πόντου-Απόλλων Λάρισας
ΑΕΛ-Θεσπρωτός
ΝΠΣ Βέροια-Αλμωπός Αριδαίας
Μακεδονικός-ΠΟΤ Ηρακλής
Παναθηναϊκός Β’-Πανσερραϊκός
ΑΟ Ξάνθη-ΠΑΟΚ Β’
Ρεπό: Ομάδα Α’
6η αγωνιστική
Απόλλων Λάρισας-Αναγέννηση Καρδίτσας
Νίκη Βόλου-ΑΟ Ξάνθη
ΠΑΟΚ Β’-Ομάδα Α’
Πανσερραϊκός-Μακεδονικός
ΠΟΤ Ηρακλής-ΝΠΣ Βέροια
Αλμωπός Αριδαίας-ΑΕΛ
Θεσπρωτός-Απόλλων Πόντου
Ρεπό: Παναθηναϊκός Β’
7η αγωνιστική
Αναγέννηση Καρδίτσας-Θεσπρωτός
Απόλλων Πόντου-Αλμωπός Αριδαίας
ΑΕΛ-ΠΟΤ Ηρακλής
ΝΠΣ Βέροια-Πανσερραϊκός
Μακεδονικός-Παναθηναϊκός Β’
Ομάδα Α’-Νίκη Βόλου
ΑΟ Ξάνθη-Απόλλων Λάρισας
Ρεπό: ΠΑΟΚ Β’
8η αγωνιστική
Αλμωπός Αριδαίας-Αναγέννηση Καρδίτσας
Θεσπρωτός-ΑΟ Ξάνθη
Απόλλων Λάρισας-Ομάδα Α’
Νίκη Βόλου-ΠΑΟΚ Β’
Παναθηναϊκός Β’-ΝΠΣ Βέροια
Πανσερραϊκός-ΑΕΛ
ΠΟΤ Ηρακλής-Απόλλων Πόντου
Ρεπό: Μακεδονικός
9η αγωνιστική
Αναγέννηση Καρδίτσας-ΠΟΤ Ηρακλής
Απόλλων Πόντου-Πανσερραϊκός
ΑΕΛ-Παναθηναϊκός Β’
ΝΠΣ Βέροια-Μακεδονικός
ΠΑΟΚ Β’-Απόλλων Λάρισας
Ομάδα Α’-Θεσπρωτός
ΑΟ Ξάνθη-Αλμωπός Αριδαίας
Ρεπό: Νίκη Βόλου
10η αγωνιστική
Πανσερραϊκός-Αναγέννηση Καρδίτσας
ΠΟΤ Ηρακλής-ΑΟ Ξάνθη
Αλμωπός Αριδαίας-Ομάδα Α’
Θεσπρωτός-ΠΑΟΚ Β’
Απόλλων Λάρισας-Νίκη Βόλου
Μακεδονικός-ΑΕΛ
Παναθηναϊκός Β’-Απόλλων Πόντου
Ρεπό: ΝΠΣ Βέροια
11η αγωνιστική
Αναγέννηση Καρδίτσας-Παναθηναϊκός Β’
Απόλλων Πόντου-Μακεδονικός
ΑΕΛ-ΝΠΣ Βέροια
Νίκη Βόλου-Θεσπρωτός
ΠΑΟΚ Β’-Αλμωπός Αριδαίας
Ομάδα Α’-ΠΟΤ Ηρακλής
ΑΟ Ξάνθη-Πανσερραϊκός
Ρεπό: Απόλλων Λάρισας
12η αγωνιστική
Μακεδονικός-Αναγέννηση Καρδίτσας
Παναθηναϊκός Β’-ΑΟ Ξάνθη
Πανσερραϊκός-Ομάδα Α’
ΠΟΤ Ηρακλής-ΠΑΟΚ Β’
Αλμωπός Αριδαίας-Νίκη Βόλου
Θεσπρωτός-Απόλλων Λάρισας
ΝΠΣ Βέροια-Απόλλων Πόντου
Ρεπό: ΑΕΛ
13η αγωνιστική
Αναγέννηση Καρδίτσας-ΝΠΣ Βέροια
Απόλλων Πόντου-ΑΕΛ
Απόλλων Λάρισας-Αλμωπός Αριδαίας
Νίκη Βόλου-ΠΟΤ Ηρακλής
ΠΑΟΚ Β’-Πανσερραϊκός
Ομάδα Α’-Παναθηναϊκός Β’
ΑΟ Ξάνθη-Μακεδονικός
Ρεπό: Θεσπρωτός
14η αγωνιστική
ΑΕΛ-Αναγέννηση Καρδίτσας
ΝΠΣ Βέροια-ΑΟ Ξάνθη
Μακεδονικός-Ομάδα Α’
Παναθηναϊκός Β’-ΠΑΟΚ Β’
Πανσερραϊκός-Νίκη Βόλου
ΠΟΤ Ηρακλής-Απόλλων Λάρισας
Αλμωπός Αριδαίας-Θεσπρωτός
Ρεπό: Απόλλων Πόντου
15η αγωνιστική
Αναγέννηση Καρδίτσας-Απόλλων Πόντου
Θεσπρωτός-ΠΟΤ Ηρακλής
Απόλλων Λάρισας-Πανσερραϊκός
Νίκη Βόλου-Παναθηναϊκός Β’
ΠΑΟΚ Β’-Μακεδονικός
Ομάδα Α’-ΝΠΣ Βέροια
ΑΟ Ξάνθη-ΑΕΛ
Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ Β’ ΟΜΙΛΟΥ