O Αλέξανδρος Κατσικογιάννης από την ΕΠΣ Ηπείρου ορίστηκε να διευθύνει τον αγώνα του Απόλλωνα Λάρισας με την ΑΕΛ στο γήπεδο της Φιλιππούπολης το Σάββατο 26 Νοεμβρίου στις 15.00 το μεσημέρι στο πλαίσιο της 4ης αγωνιστικής του Α’ ομίλου της Super League 2.
Βοηθοί του, ορίστηκαν οι Κουφός και Μποζατζίδης της Ένωσης Μακεδονίας και τέταρτος ο Στέφανος- Βάιος Καλατζής από τον γειτονικό Βόλο.
– Στο Κυριακάτικο παιχνίδι (27/11, 12.45) του Ηρακλή Λάρισας με τον Διαγόρα στο AEL FC ARENA, διαιτητής ορίστηκε ο Στέφανος Ξηρογιάννης της Ένωσης Βοιωτίας, με βοηθούς τους Φίλο (Βοιωτίας), Πριόνα (Εύβοιας) και τέταρτο τον Δημήτρη Χουλιάρα της Ένωσης Εύβοιας.
Αναλυτικά:
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Παρασκευή 25 Νοεμβρίου
ΠΟΤ Ηρακλής – Παναθηναϊκός Β (15.15 ΕΡΤ3, Καυτανζόγλειο)
Διαιτητής: Τομαράς (Θράκης)
Βοηθοί: Κουβαλάκης, Κοτανίδου (Δράμας)
Σάββατο 26 Νοεμβρίου
ΠΑΟΚ Β – Αν. Καρδίτσας (13.45 ΕΡΤ3, Μακεδονικού)
Διαιτητής: Κακουλίδης (Θράκης)
Βοηθοί: Μαλανδρής (Χαλκιδικής), Αναστασιάδης (Σερρών)
Απόλλων Λάρισας – ΑΕΛ (15.00, Φιλιππούπολης)
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Κουφός, Μποζατζίδης (Μακεδονίας)
4ος: Καλατζής (Θεσσαλίας)
Κυριακή 27 Νοεμβρίου
Ηρακλής Λάρισας – Διαγόρας (12.45, AEL FC ARENA)
Διαιτητής: Ξηρογιάννης (Βοιωτίας)
Βοηθοί: Φίλος (Βοιωτίας), Πριόνας (Εύβοιας)
4ος: Χουλιάρας (Εύβοιας)
Αλμωπός Αριδαίας – Μακεδονικός (15.00, Αριδαίας)
Διαιτητής: Κεχαγιάς (Κοζάνης)
Βοηθοί: Μπάλας (Τρικάλων), Δεδικούσης (Λάρισας)
Θεσπρωτός – Βέροια (15.00, Ηγουμενίτσας)
Διαιτητής: Γιούργας (Κέρκυρας)
Βοηθοί: Κακαφώνης (Αχαΐας), Νάστος (Πρέβεζας / Λευκάδας)
Νίκη Βόλου – Απόλλων Πόντου (15.00, Νεάπολης)
Διαιτητής: Παπακωνσταντίνου (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Γάκος (Φθιώτιδας), Βογιατζής (Καρδίτσας)
Ρεπό: Πανσερραϊκός
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 26 Νοεμβρίου
Ολυμπιακός Β – Ηλιούπολη (15.00, «Γρ. Λαμπράκης»)
Διαιτητής: Γιαννούκας (Δωδ/νήσου)
Βοηθοί: Κοττωρός (Δωδ/νήσου), Τσακίρης (Δράμας)
ΑΕΚ Β – ΠΑΟ Ρουφ (15.00, Σεραφείδειο)
Διαιτητής: Στεργιώτης (Αθήνας)
Βοηθοί: Νικολάου (Αθήνας), Ισακοβίδης (Λακωνίας)
Κυριακή 27 Νοεμβρίου
Χανιά – Καλαμάτα (15.00 Περιβολίων)
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Πλακάς, Μανούρας (Δυτ. Αττικής)
Παναχαϊκή – Απόλλων Σμύρνης (15.00, Αγυιάς)
Διαιτητής: Φίτσας (Πρέβεζας / Λευκάδας)
Βοηθοί: Τριαντάφυλλος, Σπηλιώτης (Κορινθίας)
Ηρόδοτος – Αιγάλεω (15.00, Ν. Αλικαρνασσού)
Διαιτητής: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)
Βοηθοί: Βλαχάκης (Ρεθύμνου), Κομισοπούλου (Χανίων)
Δευτέρα 28 Νοεμβρίου
ΟΦ Ιεράπετρας – Προοδευτική (15.00, «Βουζουνεράκειο»)
Διαιτητής: Παπαγεωργόπουλος (Αργολίδας)
Βοηθοί: Μαυροκορδόπουλος (Αργολίδας), Μάτσας (Ηρακλείου)
Κηφισιά – Athens Kallithea (15.15 ΕΡΤ3, «Μ. Κρητικόπουλος»)
Διαιτητής: Βλάχος (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Αραβίδης, Τσολακίδης (Αθήνας)
Ρεπό: Επισκοπή