Image
Image
Friday, 14 January 2022 00:54

Super League 2: Οι διαιτητές της 14ης αγωνιστικής

Written by

Ορίστηκαν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι διαιτητές για τα παιχνίδια της 14ης αγωνιστικής της Super League 2, με την ελπίδα να υπάρξουν λιγότερες αναβολές.

Στο Αλκαζάρ στο "τηλεοπτικό" παιχνίδι Α.Ε.Λ. - Νίκη Βόλου ορίστηκε διαιτητής ο Κατσικογιάννης (Ηπείρου - φωτό), ενώ στην Φιλιππούπολη στο ματς Απόλλων Λάρισας - Αλμωπός Αριδαίας ρέφερι θα είναι ο Βρέσκας (Πιερίας).

Αναλυτικά:

Α’ όμιλος

Σάββατο (15/01)

14:45 Ολυμπιακός Β΄ - Καβάλα
Διαιτητής: Καλατζής (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Τσιλίκας (Αιτωλοακαρνανίας), Καλαμπόκης (Αιτωλοακαρνανίας)
4ος: Ρηγόπουλος (Ηλείας)

17:00 ΠΟΤ Ηρακλής - Ξάνθη
Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)
Βοηθοί: Δίπλαρης (Καρδίτσας), Βογιατζής (Καρδίτσας)
4ος: Τακίδης (Κιλκίς)

Κυριακή (16/01)

14:45 Τρίκαλα - Ολυμπιακός Βόλου
Διαιτητής: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)
Βοηθοί: Μπαλιάκας (Κοζάνης), Πραχάλης (Κοζάνης)
4ος: Αλάμπεης (Αθηνών)

14:45 Απόλλων Λάρισας - Αλμωπός Αριδαίας
Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)
Βοηθοί: Τοροσιάδης (Μακεδονίας), Τυριακίδης (Μακεδονίας)
4ος: Μαχαίρας (Αθηνών)

14:45 Πανσερραϊκός - Θεσπρωτός
Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)
Βοηθοί: Τσακίρης (Δράμας), Δημόπουλος (Φλώρινας)
4ος: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)

14:45 Βέροια - Πιερικός
Διαιτητής: Ντάουλας (Δυτικής Αττικής)
Βοηθοί: Κουβαλάκης (Δράμας), Χατζηνάκος (Δράμας)
4ος: Τσιάρας (Καβάλας)

14:45 Απόλλων Πόντου - Αναγέννηση Καρδίτσας
Διαιτητής: Ματσούκας (Αιτωλοακαρνανίας)
Βοηθοί: Νίκζας (Λάρισας), Μάνος (Λάρισας)
4ος: Λεωνίδας (Τρικάλων)

17:00 Α.Ε.Λ. - Νίκη Βόλου
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Λιόντος (Ηπείρου), Διαμαντής (Ηπείρου)
4ος: Τάσης (Ηπείρου)

Β’ όμιλος

Σάββατο (15/01)

14:45 Ηρόδοτος - Παναθηναϊκός Β΄
Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας)
Βοηθοί: Κουφός (Μακεδονίας), Φράγιος (Μακεδονίας)
4ος: Ψυχουλάς (Βοιωτίας)

14:45 Ρόδος - ΑΕΚ Β΄
Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)
Βοηθοί: Οικονόμου (Αχαΐας), Κωνστάντιος (Εύβοιας)
4ος: Λάμπρου (Εύβοιας)

Κυριακή (16/01)

14:45 Ζάκυνθος - Διαγόρας
Διαιτητής: Πουλόπουλος (Πειραιά)
Βοηθοί: Κορωνάς (Πειραιά), Χρηστάκος (Πειραιά)
4ος: Μπακογιάννης (Αθηνών)

14:45 ΟΦ Ιεράπετρας - Αστέρας Βλαχιώτη
Διαιτητής: Κατοίκος (Αθηνών)
Βοηθοί: Αραβίδης (Αθηνών), Γούρνιας (Ανατολικής Αττικής)
4ος: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)

14:45 Καλλιθέα - Εργοτέλης
Διαιτητής: Κουκούλας (Λέσβου)
Βοηθοί: Ψύλλος (Λέσβου), Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας)
4ος: Δραγάτης (Ανατολικής Αττικής)

14:45 Αιγάλεω - Καραϊσκάκης
Διαιτητής: Φίτσας (Πρέβεζας/Λευκάδας)
Βοηθοί: Αρμακόλας (Κυκλάδων), Ισακοβίδης (Λακωνίας)
4ος: Μπαϊλής (Πρέβεζας/Λευκάδας)

14:45 Λεβαδειακός - Καλαμάτα
Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)
Βοηθοί: Μηνούδης (Πιερίας), Βρούζος (Πιερίας)
4ος: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

14:45 Επισκοπή - Κηφισιά
Διαιτητής: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Μαλανδρής (Χαλκιδικής), Μποζατζίδης (Μακεδονίας)
4ος: Καδδάς (Αχαΐας)