Thursday, 22 October 2020 17:23

Football League: Η κλήρωση του προγράμματος των δύο ομίλων

Written by

Πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Πέμπτης (22/10) η κλήρωση για το πρόγραμμα σε Βόρειο και Νότιο όμιλο της FootballLeague.

Πριν την έναρξη της διαδικασίας ο πρόεδρος της Ένωσης SL2-FL, Λεωνίδας Λεουτσάκος ξεκαθάρισε ότι ο διαχωρισμός Ολυμπιακού Βόλου και Νίκης Βόλου έγινε κατόπιν κλήρωσης για να μην συμπέσουν οι δύο ομάδες της ίδιας πόλης μαζί.

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10η
Απόλλων Πόντου - Θεσπρωτός
Καβάλα - Πανσερραϊκός
Ολυμπιακός Βόλου - Τρίγλια
Πιερικός - Αλμωπός Αριδαίας
Βέροια - Κοζάνη

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11η
Θεσπρωτός - Καβάλα
Βέροια - Απόλλων Πόντου
Τρίγλια - Αλμωπός Αριδαίας
Πανσερραϊκός - Πιερικός
Κοζάνη - Ολυμπιακός Βόλου

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12η
Απόλλων Πόντου - Καβάλα
Ολυμπιακός Βόλου - Βέροια
Πιερικός - Θεσπρωτός
Τρίγλια - Πανσερραϊκός
Αλμωπός Αριδαίας - Κοζάνη

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13η
Θεσπρωτός - Τρίγλια
Βέροια - Αλμωπός Αριδαίας
Καβάλα - Πιερικός
Ολυμπιακός Βόλου - Απόλλων Πόντου
Κοζάνη - Πανσερραϊκός

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14η
Απόλλων Πόντου - Πιερικός
Αλμωπός Αριδαίας - Ολυμπιακός Βόλου
Τρίγλια - Καβάλα
Πανσερραϊκός - Βέροια
Θεσπρωτός - Κοζάνη

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15η
Βέροια - Θεσπρωτός
Ολυμπιακός Βόλου - Πανσερραϊκός
Πιερικός - Τρίγλια
Αλμωπός Αριδαίας - Απόλλων Πόντου
Κοζάνη - Καβάλα

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16η
Θεσπρωτός - Ολυμπιακός Βόλου
Καβάλα - Βέροια
Τρίγλια - Απόλλων Πόντου
Πανσερραϊκός - Αλμωπός Αριδαίας
Κοζάνη - Πιερικός

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17η
Απόλλων Πόντου - Πανσερραϊκός
Ολυμπιακός Βόλου - Καβάλα
Πιερικός - Βέροια
Αλμωπός Αριδαίας - Θεσπρωτός
Κοζάνη - Τρίγλια

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18η
Βέροια - Τρίγλια
Καβάλα - Αλμωπός Αριδαίας
Πιερικός - Ολυμπιακός Βόλου
Πανσερραϊκός - Θεσπρωτός
Απόλλων Πόντου - Κοζάνη

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10η
Νίκη Βόλου - Αιγάλεω
Ιάλυσος - Καλλιθέα
Αστέρας Βλαχιώτη - Ασπρόπυργος
Σαντορίνη - Καλαμάτα
Ρόδος - Επισκοπή

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11η
Αιγάλεω - Ιάλυσος
Ρόδος - Νίκη Βόλου
Ασπρόπυργος - Καλαμάτα
Καλλιθέα - Σαντορίνη
Επισκοπή - Αστέρας Βλαχιώτη

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12η
Νίκη Βόλου - Ιάλυσος
Αστέρας Βλαχιώτη - Ρόδος
Σαντορίνη - Αιγάλεω
Ασπρόπυργος - Καλλιθέα
Καλαμάτα - Επισκοπή

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13η
Αιγάλεω - Ασπρόπυργος
Ρόδος - Καλαμάτα
Ιάλυσος - Σαντορίνη
Αστέρας Βλαχιώτη - Νίκη Βόλου
Επισκοπή - Καλλιθέα

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14η
Νίκη Βόλου - Σαντορίνη
Καλαμάτα - Αστέρας Βλαχιώτη
Ασπρόπυργος - Ιάλυσος
Καλλιθέα - Ρόδος
Αιγάλεω - Επισκοπή

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15η
Ρόδος - Αιγάλεω
Αστέρας Βλαχιώτη - Καλλιθέα
Σαντορίνη - Ασπρόπυργος
Καλαμάτα - Νίκη Βόλου
Επισκοπή - Ιάλυσος

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16η
Αιγάλεω - Αστέρας Βλαχιώτη
Ιάλυσος - Ρόδος
Ασπρόπυργος - Νίκη Βόλου
Καλλιθέα - Καλαμάτα
Επισκοπή - Σαντορίνη

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17η
Νίκη Βόλου - Καλλιθέα
Αστέρας Βλαχιώτη - Ιάλυσος
Σαντορίνη - Ρόδος
Καλαμάτα - Αιγάλεω
Επισκοπή - Ασπρόπυργος

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18η
Ρόδος - Ασπρόπυργος
Ιάλυσος - Καλαμάτα
Σαντορίνη - Αστέρας Βλαχιώτη
Καλλιθέα - Αιγάλεω
Νίκη Βόλου - Επισκοπή