Image
Monday, 22 November 2021 16:13

S.L.2 / 4η: Ο Πατρινός Καδδάς στην Φιλιππούπολη, ο Μαλούτας στο Αλκαζάρ (όλοι οι διαιτητές)

Written by

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 4ης αγωνιστικής (εμβόλιμης) για το πρωτάθλημα της Super League 2 σε Α΄ και Β΄ όμιλο.

Στην Φιλιππούπολη στο ματς του Απόλλωνα Λάρισας με τον Ολυμπιακό Β΄ ορίστηκε διαιτητής ο Πατρινός Παναγιώτης Καδδάς (φωτό), ενώ στο Αλκαζάρ στον αγώνα της Α.Ε.Λ. με τον Πανσερραϊκό ο Δημήτρης Μαλούτας από την Βέροια.

Αναλυτικότερα:

Super League 2 – 4η αγωνιστική

Τετάρτη (24/11 – 15:00)

Α΄ όμιλος
Καβάλα-Ξάνθη
Διαιτητής: Αναστασόπουλος (Χαλκιδίκης)
Βοηθοί: Φράγιος, Βογιατζίδης (Χαλκιδικής)
4ος: Πουλόπουλος (Πειραιώς)
Παρατηρητής: Κοφίτσας (Καρδίτσας)

Αλμωπός Αριδαίας-Πιερικός
Διαιτητής: Λεωνίδας (Τρικάλων)
Βοηθοί: Αναστασιάδης (Σερρών), Πραχάλης (Κοζάνης)
4ος: Μέγας (Πιερίας)
Παρατηρητής: Δροσινός (Χαλκιδικής)

Νίκη Βόλου-Αναγέννηση Καρδίτσας (Πέμπτη 25/11 – 15:00)
Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)
Βοηθοί: Καραθανάσης (Ανατ. Αττικής), Πλακάς (Δυτ. Αττικής)
4ος: Στάμος (Ηλείας)
Παρατηρητής: Γιαννουγλίδης (Αθηνών)

Ολυμπιακός Βόλου-Απόλλων Πόντου
Διαιτητής: Μαχαίρας (Αθηνών)
Βοηθοί: Αραβίδης (Αθηνών), Πριόνας (Εύβοιας)
4ος: Αλάμπεης (Αθηνών)
Παρατηρητής: Κόνιαρης (Ανατ. Αττικής)

ΠΑΟΚ Β΄-Βέροια
Διαιτητής: Καλατζής (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Δέλλιος (Πέλλας), Καμπερίδης (Καβάλας)
4ος: Πολυχρόνης (Πιερίας)
Παρατηρητής: Γαβριηλίδης (Θράκης)

Τρίκαλα-Ηρακλής
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Λιόντος, Διαμαντής (Ηπείρου)
4ος: Μελτζανίδης (Ημαθίας)
Παρατηρητής: Μαγιάννης (Άρτας)

Α.Ε.Λ.-Πανσερραϊκός
Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Αΐναλης (Μακεδονίας), Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς)
4ος: Τσιάρας (Καβάλας)
Παρατηρητής: Ευθυμιάδης (Πιερίας)

Απόλλων Λάρισας-Ολυμπιακός Β΄
Διαιτητής: Καδδάς (Αχαΐας)
Βοηθοί: Δελής (Βοιωτίας), Δημόπουλος (Φλώρινας)
4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)
Παρατηρητής: Τζίκας (Μακεδονίας)

Ρεπό: Θεσπρωτός

Β΄ όμιλος

Καραϊσκάκης-Καλαμάτα
Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας)
Βοηθοί: Καραλής (Ηλεία) – Καλαμπόκης (Αιτ/νιας)
4ος: Σιντόρης (Θεσπρωτίας)
Παρατηρητής: Κούλιας (Κέρκυρας)

Εργοτέλης-ΑΕΚ Β΄
Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Φραγκιαδάκης (Λασιθίου) – Πάγκαλος (Λασιθίου)
4ος: Νικολάου (Αθηνών)
Παρατηρητής: Λιανός (Βοιωτίας)

Αστέρας Βλαχιώτη-Κηφισιά
Διαιτητής: Μπαϊλης (Πρέβεζας-Λευκάδας)
Βοηθοί: Φραγκούλης (Πρέβεζας-Λευκάδας) – Μάνος (Λάρισας)
4ος: Ρηγόπουλος (Ηλείας)
Παρατηρητής: Μάνθος (Αχαϊας)

Διαγόρας-Επισκοπή
Διαιτητής: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Τσολακίδης (Αθηνών) – Κωνστάντιος (Ευβοίας)
4ος: Τσουκαλάς (Αθηνών)
Παρατηρητής: Παστρωμάς (Δυτ. Αττικής)

Χανιά-Ρόδος
Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθηνών)
Βοηθοί: Δέτση (Αθηνών) – Δημόπουλος (Δυτ. Αττική)
4ος: Τσαμούρης (Πειραιώς)
Παρατηρητής: Μαστορίδης (Ηρακλείου)

Ζάκυνθος-Λεβαδειακός
Διαιτητής: Βλάχος (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας) – Τυριακίδης (Μακεδονίας)
4ος: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)
Παρατηρητής: Κύριου (Αρκαδίας)

ΟΦ Ιεράπετρας-Ηρόδοτος
Διαιτητής: Πατμετζής (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανιών) – Δασκαλάκης (Ηρακλείου)
4ος: Κουκουράκης (Χανιών)
Παρατηρητής: Μαρανός (Αθηνών)

Καλλιθέα-Αιγάλεω
Διαιτητής: Μπούμπας (Ηπείρου)
Βοηθοί: Αρμακόλας (Κυκλάδων) – Φαλτάκας (Γρεβενών)
4ος: Δραγάτης (Αν. Αττικής)
Παρατηρητής: Μητροφάνης (Αθηνών)

Ρεπό: Παναθηναϊκός Β΄