Image
Thursday, 04 November 2021 17:09

S.L.1 / 1η: Ο Λάμπρος Μπεκιάρης στο ματς Απόλλων Λάρισας - Τρίκαλα (όλοι οι διαιτητές)

Written by

Ορίστηκαν από την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι διαιτητές των αγώνων της 1ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League 2.

Όπως και στην πρεμιέρα που δεν έγινε το προηγούμενο Σάββατο και υπήρξε τελικά φιλικό με την Βέροια, έτσι και τώρα ο Καρδιτσιώτης Λάμπρος Μπεκιάρης (φωτό) ορίστηκε να διευθύνει την αναμέτρηση του Απόλλωνα Λάρισας με τον ΑΟ Τρίκαλα στο γήπεδο Φιλιππούπολης, την Κυριακή (07/11).

Βοηθοί του θα είναι οι ίδιοι, Αϊναλής (Μακεδονίας), Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς) όπως και τέταρτος ο Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 6 Νοεμβρίου - 15:00

Ολυμπιακός Β-ΠΑΟΚ Β

Διαιτητής: Βεργέτης Χ. (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Καλαμπόκης (Αιτωλοακαρνανίας), Νίκζας (Λάρισας)

4ος: Ανδριανός (Αχαΐας)

Πανσερραϊκός-Ολυμπιακός Βόλου

Διαιτητής: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)

Βοηθοί: Βρούζος (Πιερίας), Παραφέστας (Λάρισας)

4ος: Τσιάρας (Καβάλας)

Κυριακή 7 Νοεμβρίου - 15:00

Απόλλων Λάρισας-Τρίκαλα

Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

Βοηθοί: Αϊναλής (Μακεδονίας), Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς)

4ος: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

Ηρακλής-Νίκη Βόλου

Διαιτητής: Τακίδης (Κιλκίς)

Βοηθοί: Σάββας (Σερρών), Μπαλιάκας (Κοζάνης)

4ος: Κακουλίδης (Θράκης)

Βέροια-Αλμωπός Αριδαίας

Διαιτητής: Τάσης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Μάνος (Λάρισας)

4ος: Καλατζής (Θεσσαλίας)

Απόλλων Πόντου-Καβάλα

Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)

Βοηθοί: Αναστασιάδης (Σερρών), Χριστοδούλου (Ημαθίας)

4ος: Πουλικίδης (Δράμας)

Αναγέννηση Καρδίτσας-Θεσπρωτός

Διαιτητής: Μέγας (Πιερίας)

Βοηθοί: Λιόντος (Ηπείρου), Φράγιος (Μακεδονίας)

4ος: Ματσούκας (Αιτωλοακαρνανίας)

Πιερικός-Ξάνθη

Διαιτητής: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)

Βοηθοί: Ζήρδας (Αθηνών), Μανασής (Τρικάλων)

4ος: Μελτζανίδης (Ημαθίας)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 6 Νοεμβρίου - 14:45

Ρόδος-Εργοτέλης

Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Τσολακίδης, Ισσα (Αθηνών)

4ος: Τσουκαλάς (Αθηνών)

Κυριακή 7 Νοεμβρίου - 15:00

Καλλιθέα-Ζάκυνθος

Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)

Βοηθοί: Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας), Καραθανάσης (Αν. Αττικής)

4ος: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)

Αιγάλεω-Χανιά

Διαιτητής: Λεωνίδας (Τρικάλων)

Βοηθοί: Πλάκας (Δυτ. Αττικής), Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)

4ος: Αλάμπεης (Αθηνών)

Ηρόδοτος-Διαγόρας

Διαιτητής: Κατοίκος (Αθηνών)

Βοηθοί: Βιτσεντζάτος, Γουρνιάς (Αν. Αττικής)

4ος: Κουκουράκης (Χανίων)

Επισκοπή-Καραϊσκάκης

Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Κουφός, Τοροσιάδης (Μακεδονίας)

4ος: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)

Κηφισιά-Παναθηναϊκός Β΄

Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)

Βοηθοί: Διπλάρης (Καρδίτσας), Καραλής (Ηλείας)

4ος: Βλάχος (Αν. Αττικής)

Λεβαδειακός-Αστέρας Βλαχιώτη

Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)

Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανιών), Νικολάου (Αθηνών)

4ος: Καδδάς (Αχαΐας)

ΑΕΚ Β΄-Καλαμάτα

Διαιτητής: Κουκούλας (Λέσβου)

Βοηθοί: Κορωνάς (Πειραιά), Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)

4ος: Πατεμτζής (Ηρακλείου)