Ο Γ.Σ. Ολύμπια Λάρισας ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας του με την Νίκη Καρτσαμάρη και για την σεζόν 2022-2023.
Η Νίκη διανύει την 4η συνεχόμενη σεζόν στον ΓΣ Ολύμπια Λάρισας και είναι αναπόσπαστο κομμάτι του βασικού μας κορμού στο χτίσιμο της ομάδος για την νέα αγωνιστική σεζόν.
Η ίδια δήλωσε στα s.m. του συλλόγου:
“Η απόφαση μου να παραμείνω στην ομάδα δεν πάρθηκε με μεγάλη δυσκολία. Έχω δεθεί με τις συμπαίκτριες μου, την ομάδα, τους προπονητές και νιώθω την Ολύμπια σαν την δεύτερη μου οικογένεια. Εύχομαι η νέα σεζόν να μας βρεί όλους υγιείς και να πετύχουμε τους στόχους μας”.