Image

Tuesday, 10 September 2019 18:06

S.L.2: Σέντρα οριστικά στις 29/09 (το πρόγραμμα με τις νέες ημερομηνίες)

Written by

Στις 29/09 αντί για τις 15/09 όπως είχε αρχικά προγραμματιστεί θα ξεκινήσει η Super League 2.

Η ανακοίνωση αναφέρει:

Στις 29 Σεπτεμβρίου ξεκινάει το πρωτάθλημα της Super League 2, μετά από απόφαση του διοικητικού συμβουλίου που διεξήχθη σήμερα.

Οι νέες ημερομηνίες έχουν ως εξής:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
29-Σεπ-2019     -      15-Δεκ-2019
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ – ΧΑΝΙΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 1891 – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
6-Οκτ-2019       -     22-Δεκ-2019
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΧΑΝΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 1891
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
13-Οκτ-2019      -      5-Ιαν-2020
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 1891 – ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ
ΑΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΧΑΝΙΑ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
20-Οκτ-2019     -     12-Ιαν-2020
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 1891
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ – ΑΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΧΑΝΙΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
27-Οκτ-2019     -     19-Ιαν-2020
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 1891
ΑΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ
ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΧΑΝΙΑ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
3-Νοε-2019       -     26-Ιαν-2020
ΑΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 1891 – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ – ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ – ΧΑΝΙΑ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
10-Νοε-2019     -     2-Φεβ-2020
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 1891
ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΧΑΝΙΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
17-Νοε-2019     -      9-Φεβ-2020
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 1891 – ΧΑΝΙΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
24-Νοε-2019     -    16-Φεβ-2020
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΧΑΝΙΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ – ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 1891
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1-Δεκ-2019         -    23-Φεβ-2020
ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΧΑΝΙΑ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ
ΑΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 1891 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - 22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
8-Δεκ-2019         -      1-Μαρ-2020
ΧΑΝΙΑ – ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΕ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ – ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 1891 – ΑΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ


Επιπλέον αποφασίστηκε η διεξαγωγή του Πρωταθλήματος των Υποδομών σε δυο (2) ομίλους των έξι (6), με τέσσερις γύρους που θα καταλήξει σε χιαστί αγώνες των δύο πρώτων για την ανάδειξη του πρωταθλητή.